.

امروز دلم یکم آرومتر شد برای نرگس
و از ته دلم سپردم به خدا
آجی هم دلش آروم‌تر شده و دیگه گریه نمیکنه
موسی هم دیروز رفت شیراز تا پیش نرگس باشه و هنوز خیلی امیدواره منم امیدوارم
دیشب تا ساعت ۷ صبح بیدار بودم و صبحم فقط ۴ ساعت خوابیدم بیدار شدم حس کردم چشمامو زنبور نیش زده
امروز فهمیدم خدا نعمت بزرگی بهم داده؛ دوستایی که حتی یه بارم ندیدمشون؛ دوستایی که خیلیاشون حتی اسم کوچیکمم نمیدونن ولی همین که استوری زدم دلم شکسته دایرکتم منفجر شد البته منفجر که نه؛ حدود چهل پنجاه تا و انقد تایپ کردم و تشکر که دستم درد گرفتو پشیمون شدم از اینکه استوری زدم
خدایا ممنونم بخاطر بودن این دوستای مهربون
دو سه روزه دارم برا امسال یه لیست کتاب متفاوت مینویسم تا از ادبیاتای مختلف جهان کتاب بخونم حتی اگه از هر کدومشون یکی یا دو تا و در کنارش کتابای نویسنده های ایرانی
هم ادبیات کلاسیک و هم ادبیات معاصر و البته موضوعات مختلف
فعلا اینا رو نوشتم و اولویتم با کتابای نخوندمه
لیست کتابای 99
جلد 1 بر باد رفته
ذولفقار
ادامه به من گفتند تنها بیا
جلد 2 بر باد رفته
ادامه‌ی رهبر عزیز
ادامه‌ی زوربای یونانی
ارتداد وحید یامین‌پور
تیم دانگ پیونگ یانک امیرخانی
دنیای سوفی
دختر پرتقالی
سرگذشت پزشکی
موکب آمستردام
جز از کل
دزیره
آناکارنینا
مرگ ایوان ایلیچ
اِما
جین ایر
و.
خیلی جالب و عجیبه بی‌خبر بودم از کتاب جدید امیرخانی
یادمه قبلنا لیست مینوشتم و کتابای بیشتری میخوندم توی یک سال؛ البته اونموقعا خرید یک سالو از نمایشگاه کتاب میگرفتم و چقدر خوب بود یادش بخیر؛ کاش میشد دوباره برگردم به همون 10 سال پیش.
فعلا بر باد رفته میخونم و حتما باید تا آخر فروردین جلد 1 رو تموم کنم و همزمان هم میخوام کتاب ذوالفقار رو بخونم:) خاطرات سردار سلیمانی
امروز یکم به گل و گیاهام رسیدم؛ چقدر خوب و دوست داشتنین
مثل دیوونه‌ها قربون صدقه‌ی اسپاتی فیوم میرم؛ بیچاره باید صدامو تحمل کنه ولی جالبه از وقتی باهاش حرف میزنم سه تا گل داده شاید راست باشه میگن اگه به گلا محبت کنی رشدشون بیشتر میشه! ساکولنتیم که هدیه ی تولد درختی بود خیلی رشدش خوب شده این چند روزه؛ چقد دلم میخواد برم نهالامونو ببینم؛ کاش زود به زندگی عادی قبلنمون برگردیم‍♀️
حیف شد واقعا؛ امسال قرار بود کلی نهال بکاریم توی تعطیلات؛ منم قرار بود نهالای نخلام رو که خودم یه سال پیش کاشتم رو توی طبیعت بکارم ولی نشد و باید تا پاییز صبر کنم تا دوباره هوا خوب بشه برای کاشت نهال
آقای یوسف‌نژاد این ایده ی کاشت هسته ی خرما رو داده بود و خودشم کلی نهال کاشته تا حالا؛ یه بارم میوه‌ی کنار رو کاشته بود و جوونه داد و من بهش گفتم که نمیشه ولی شد حالا خودمم میخوام بکارم امیدوارم جوونه بزنه
همین الان تصمیم گرفتم با شروع پاییز یا زمستون یه نهال انار بکارم توی باغچه‌ی جلوی خونه البته به شرط اینکه از کرونا جون سالم به در ببریم
برای بعد از کرونا کلی برنامه ریختم امیدوارم تنبلی نکنم و انجامشون بدم
حتی لیست خرید هم نوشتم
*عاشق امشبم؛ امشب چشمامو بستم و بغصمو قورت دادم و خداروشکر کردم بخاطر همه‌ چی؛ بخاطر اینکه همیشه هوامو داره.
و بازم چشمامو بستم یاد اون شبی افتادم که رسیدیم کربلا؛ منو بابا و فاطمه؛ رفتیم حرم؛ چشمام که به گنبد و گلدسته‌هات افتاد باورم نشد که منو دعوت کردی با اون همه گناه.
با وجود چیزایی که خودت فقط خبر داری ازشون؛ همدم شبا و روزای دلتنگیِ من.
و یادمه شعرو تو دلم خوندم
من از تو گریزان شدم در فتنه ی خویش
من آنِ توام مرا به من باز مده
لطفا دوباره هوامو داشته باش. با وجود تمام بدیام
خدایا این روزا رو ختم به خیر کن

چه بارونیه
امروز جوگیر شدم به قول سارا فرط و فرط پست میزنم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها