طبق معمول شبای جمعه زیارت عاشورا رو خوندم و رسیدیم به هفته‌ی ۲۶ام؛ توی این ۲۶ هفته هر حال متفاوتی داشتم؛ یه وقتایی خیلی خوب بودم و یه وقتایی حالم بد بود اما امشب حالم معمولی بود.

از بین این شبای جمعه بهترینش ‌ای بود که زیارت عاشورا رو روبروی حرم امام رضا میخوندم و طبق یه عادت نمیدونم خوب یا بدی که دارم تقریبا بلند دعا رو میخوندم و با خدا حرف میزدم و به خیالم اونجا هیشکی منو نمیشناسه که بعد از دعا و حرفام () یهو دیدم یکی زد روی شونه م و برگشتم سمتش دیدم زینبه و داره میخنده و میگه چه قشنگ با خدا حرف میزدی منم دستپاچه که از کی اینجایی؟؟؟؟ گفت خیلی وقته‍♀️ بارها خواستم ازش بپرسم که کامل شنیدی چی گفتم؟ ولی نپرسیدم.  احتمال زیاد شنیده

هم دلم میخواد شنیده باشه و هم نه!

+ یکی از دعاهام این بود که یکی از این ۴۰ بین‌الحرمین باشیم و زیارت عاشورا رو اونجا بخونم که البته بعید میدونم بشه

_________

این هفته که گذشت هفته‌ی خوبی بود در کل؛ کتاب نخل و نارنج؛ یه مقداری از رهبر عزیز و یه مقدار زیاد از "همه چیز" رو خوندم.

به کارای عقب افتاده‌م رسیدم. فیلم جوکر رو دیدم و احتمالا الانم یه فیلم دیگه ببینم که هنوز انتخاب نکردم چی

چهارشنبه برای اولین بار مریم‌السادات رو دیدم و خب هم دلم میخواست ببینمش و هم یه حسی مانع میشد! قرار مهمی بود و اگه خدا بخواد قراره با کمک هم یه کاری رو شروع کنیم که البته احتمالا یکم زمان ببره؛ امیدوارم که درست بشه

و این هفته هم بالاخره بعد از چند ماه تصمیمم جدی شد برای راه‌اندازی یه خیریه‌ی کوچیک مجازی با کمک سمیرا؛ البته مدت‌هاست که دارن کار خیریه انجام میدن ولی فعالیت منسجمی ندارن و ازش خواستم اگه دوست داره کمکشون کنم برای اینکه کارا انسجام بهتری پیدا کنن و قبول کرد و کارمون رو تقریبا شروع کردیم و امیدوارم مقدمه‌ای باشه برای کارایی که توی ذهنمه.

+14 دی تولد ساراست و تصمیم گرفتیم امسال یه هفته قبل از تولدش سوپرایزش کنیم و یه تولد کوچیک براش بگیریم تا کمتر نبود مامانش رو حس کنه؛ هر چند هیچ چیزی نمیتونه جای مامانشو پر کنه ولی کمترین کاریه که میتونیم براش انجام بدیم و امروز بالاخره هدیه‌ش رو انتخاب کردیم فاطمه هم گفت که کیک رو اون آماده میکنه.

+بنظرم زندگی مجموع حال خوب و بد ما آدماست و خوبیش اینه که نه حال بد همیشه پایداره و نه حال خوب؛ خوبی اینکه حال خوب پایدار نیست برای اینه که قدرشو بدونیم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها